Ciągniki zachodnie

Massey Ferguson – części

Massey Ferguson to jedna z najbardziej znanych marek na świecie produkujących maszyny rolnicze. Założona została w 1958 roku, więc już ponad sześćdziesiąt lat działa na rynku, Siedziba koncernu znajduje się w Stanach Zjednoczonych, w stanie Georgia. Od roku powstania firmy marka Massey Ferguson wyprodukowała ponad siedemdziesiąt ciągników. Moc pierwszych ciągników oscylowała w granicach 30 koni mechanicznych, dziś koncern sprzedaje potężne ciągniki, których moc nawet zbliża się do 400 KM.

Popularność w Polsce

Marka ciągników rolniczych Massey Ferguson cieszy się w Polsce dużym uznaniem od kilkudziesięciu lat. Rolnicy ciągle pamiętają współpracę naszego rodzimego Ursusa z tą firmą, zwłaszcza ciągnik Ursus MF 255 produkowany na licencji Massey Ferguson. Popularność i renoma marki, która dysponuje gigantycznym budżetem, wpływa na jakość serwisu dzięki rekrutowaniu najwyższej klasy specjalistów od tego typu maszyn.

Oferta Massey Ferguson

Słynna marka kojarzy się oczywiście głównie z ciągnikami, ale jej oferta jest znacznie szersza. Massey Ferguson produkuje również na przykład wysokiej    klasy kombajny, zapewniające w miarę wygodne i szybkie koszenie różnego rodzaju zbóż. Po zebraniu ziarna następuje zwykle zbiór słomy, zwłaszcza w gospodarstwach zajmujących się hodowlą zwierząt, i w tym przypadku również MF ma dla rolników szeroką ofertę pras oraz ładowaczy czołowych, a także ładowarek teleskopowych. Ponadto Massey Ferguson oferuje liczne kosiarki bębnowe, dyskowe, czołowe i inne.

Części do Massey Ferguson

Do wszystkich wymienionych maszyn marka Massey Ferguson oferuje części zamienne i profesjonalny serwis. W dzisiejszych czasach części do ciągnika Massey Ferguson możemy znaleźć między innymi w internecie. Istnieją na rynku naprawdę dobre sklepy z częściami zamiennymi do wielu marek, oczywiście MF się do nich zalicza. Możemy zakupić części zarówno do silnika, jak i do innych niezbędnych elementów ciągnika, jak na przykład skrzyni biegów, hydrauliki, układu hamulcowego, układu zawieszenia, elektryki i innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *