Ciągniki zachodnie

John Deere – części do maszyn rolniczych

John Deere to amerykańska firma, która posiada na całym świecie kilkanaście siedzib dodatkowych, tak aby dostosować się do swoich klientów. Zakładają, że pracują tam gdzie ich klienci. John Deere to także firma John Deere zaczynamy od początku. Z czasem utworzone zostają kolejno produkty i części tej firmy, które ułatwią nam prowadzenie działalności. Części podstawowych jak i dodatkowych w ofercie sprzedaży jest mnóstwo.

Produkty firmy John Deer do maszyn rolniczych

1. Fotele do maszyn rolniczych

W swojej produkcji firma John Deere oferuje nam oryginalne fotele. Są one przede wszystkim wygodne i zapewniające bezpieczeństwo, dzięki swojej amortyzacji. Mamy również możliwość regulacji ich w pionie, zmiany wysokości, regulacji stabilizacji oparcia i dopasowania kąta nachylenia.

2.Oświetlenie w ciągnikach John Deere

W maszynach rolniczych mamy możliwość zakupu dodatkowej diody LED, zamiast standardowych halogenowych świateł w ciągniku. Ponadto możemy również nabyć światła LED z podstawą, tak by można je było używać w wielu różnych miejscach. John Deere w swojej ofercie sprzedażowej sygnalizacji świetlnej ma również obrotowe światła sygnalizacyjne. Zapewniają one dodatkową widoczność na drodze. Dzięki temu nasz pojazd będzie widoczny już z dużej odległości.

3. Lusterka John Deere

Firma ciągników rolniczych nie zapomniała również o dobrej widoczności. Dlatego lusterka w maszynach są z najwyższych półek. Albowiem są to lusterka, które możemy regulować elektrycznie i także są podgrzewane. Dlatego nawet silny mróz nie jest im straszny. Posiadając tez lusterka z widokiem na zaczep, bez większego problemu poradzimy sobie z podjazdem do przyczepy lub jej odłączenie w odpowiednim ułożeniu.

4. Klimatyzacja

Posiadając jeszcze kilka dodatkowych części zagwarantujemy sobie większy komfort pracy. Potrzebujemy do tego sprężarkę układu klimatyzacji, osuszacz, parownik, skraplacz i filtry powietrza. Dzięki temu możliwy jest montaż klimatyzacji w ciągniku rolniczym. Będziemy kontrolować wydajność chłodzenia. Zyskamy większe bezpieczeństwo, ponieważ w skutek klimatyzacji zniwelujemy opadająca parę wodną na szybę i zyskamy przez to czyste okna. Ponadto dzięki niższej temperaturze w upalne dni, będziemy pracować wydajniej.

Części do John Deere jest wiele więcej. Wszystkie dostępne są na stronie internetowej sklepu. Warto zapoznać się z dostępnym wyborem części do maszyn rolniczych. Istotne jest również by zakupić oryginalne części do maszyn, tak by na dłużej cieszyć się sprawnym ciągnikiem rolniczym oraz mieć pewność, że zakupione przez Ciebie części są fabrycznie takie same jak te, które są już zamontowane. Dlatego pracują one dla ciebie przez wiele kolejnych lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *